2013 M. LAPKRITIS. CENTRO MERGINOS PRISTATĖ SPECIALIĄJĄ OLIMPIADĄ VILNIAUS SIEMENS ARENOJE

100 6698 small2013 m. lapkričio 28 dieną, Vilniuje, Siemens arenoje vyko Eurolygos vyrų krepšinio varžybos, kuriose susitiko Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kazanės „Lokomativ“ komandos. Jau kelinti metai iš eilės visoje Europoje vyksta akcija „Viena Komanda“ , kurios metu būna pristatoma Specialioji olimpiada. Trečius metus pristatyti Specialiąją olimpiadą patikima mūsų centro sportininkams. Šiais metais į Vilnių vyko merginų grupė: 7 socialinės globos skyriaus gyventojos ir 1 specialiojo ugdymo skyriaus mokinė. Specialiąją olimpiadą pristatė visiems gerai žinomas televizijos laidų vedėjas Jonas Radzevičius, „Lietuvos ryto“ komandos kapitonas Steponas Babrauskas ir mūsų centro atstovė Kristina Martinonytė. Visos merginos buvo apdovanotos specialiai šiai progai pagamintais marškinėliais.