header5

2013 M. SPALIS. LR PREZIDENTŪROJE IR LR VYRIAUSYBĖJE PAGERBTI GERIAUSI ŠALIES SPORTININKAI IR JŲ TRENERIAI

2013  m. spalio 4 d. LR prezidentūroje ir LR vyriausybėje Kūno kultūros ir sporto dienos išvakarėse  buvo apdovanoti geriausi šalies sportininkai ir jų treneriai. Šiais metais svarbiausiuose Europos, Pasaulio čempionatuose bei kurčiųjų ir X-osiose Pasaulio Specialiosios Olimpiados žiemos žaidynėse, laimėjus visų spalvų medalius, čia apdovanoti ir Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro sportininkai ir jų treneris Zenonas Misiūnas.

LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė padėkos raštais, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos padėkos raštais ir Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR Vyriausybės medaliais „Už sporto pergales“ buvo apdovanoti slidininkai ir sniegbridininkai iš Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro: Rūta Tuskenytė, Aurimas Jasiulionis, Erikas Garbul, Robertas Ivanauskas, Lina Šumskytė, Kristina Martinonytė ir jų treneris Zenonas Misiūnas.
LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė valstybės apdovanojimą ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį įteikė treneriui, Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro direktoriui Zenonui Misiūnui.
2013 m. spalio 7 dieną, apdovanojimus gavę sportininkai ir direktorius buvo pagerbti ir centre. Pasveikinti, už pasiektus rezultatus ir gautus apdovanojimus į centrą atvyko Utenos rajono savivaldybės, švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Zita Sabelkienė. Sportininkai nuoširdžiai padėkojo treneriui Zenonui Misiūnui už pasiekimus, už galimybę pamatyti kitas šalis, tokias kaip, Japonija, Amerika, Pietų Korėja, Švedija, Lenkija, Rusija, Slovėnija ir kt, už galimybę išreikšti save per sportą ir bendravimą.