header5

2013 M. BIRŽELIS. CENTRO GYVENTOJAI DALYVAVO TARPTAUTINĖSE XVI SOCIALINĖS GLOBOS NAMŲ VASAROS ŽAIDYNĖSE

2013 m. birželio 20 d. centro gyventojai dalyvavo tarptautinėse XVI socialinės globos namų vasaros žaidynėse, kurios vyko Zarasų socialinės globos namuose. Žaidynių tikslas sudominti socialinės globos namų gyventojus ir sutrikusio intelekto asmenis įvairiomis sporto šakomis, siekiant ugdyti sportinius pasiekimus, bendravimo įgūdžius su kitais dalyviais. 
Centro gyventojai Kristina Martinonytė ir Artūras Vėžys dalyvavo šaškių asmeninėse varžybose. Smiginio rungtyje dalyvavo Kristina Martinonytė, užėmusi I vietą ir Erik Garbul, iškovojęs II vietą. Pasagos metimo rungtyje dalyvavo 2 darbuotojai ir 2 gyventojai: Zenonas Misiūnas ir Daiva Umbrasaitė, Erik Garbul ir Kristina Martinonytė. Krepšinio 3x3 varžybose dalyvavo Aurimas Jasiulionis, Artūras Vėžys ir Robertas Ivanauskas. 
Dalyvavimas žaidynėse skatina neįgalius asmenis propaguoto sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, padeda integruotis jiems į visuomenę, sudaro sąlygas neįgaliesiems bendrauti, varžytis ir siekti sportinių rezultatų pagal savo išgales.