header5

2014 M. GRUODIS. PAGERBTI CENTRO SPORTININKAI

2014 m. gruodžio 30 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje buvo pagerbti Utenos rajono sportininkai iškovoję prizines vietas Lietuvos pirmenybėse ir čempionatuose, bei Europos SO vasaros žaidynėse Antverpene. Pasveikinti sportininkų atvyko Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriau vedėjas Romualdas Kraulišas, rajono sporto organizacijų vadovai. Už pasiektus aukštus sporto rezultatus ir Utenos vardo garsinimą Lietuvoje ir pasaulyje centro ugdytiniai: Rūta Tuskenytė, Aurimas Jasiulionis, Erikas Garbul, Aušra Burbulytė ir jų treneris Zenonas Misiūnas buvo apdovanoti padėkos raštais ir asmeninėmis dovanomis.

2014 M. GRUODIS. SPORTININKŲ, TRENERIŲ IR LSOK AKTYVO PAGERBIMAS

2014 m. gruodžio 16 d. Kūno kultūros ir sporto departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės buvo pagerbti Lietuvos specialiosioswp 20141216 014 smallados ir jų treneriai puikiai pasirodę Europos SO vasaros žaidynėse Antverpene (Belgija) ir iškovoję daug visų spalvų medalių.
Už gausius sporto laimėjimus, pavyzdinį požiūrį į darbą, sportą ir svarų indėlį garsinant Lietuvos vardą visame pasaulyje jiems buvo įteikti Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštai. Juos gavo ir Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro direktorius, treneris ekspertas Zenonas Misiūnas ir keturi centro sportininkai: Rūta Tuskenytė, Aušra Burbulytė, Aurimas Jasiulionis ir Erikas Garbul. 
Lietuvos specialiosios olimpiados 25 metų jubiliejaus proga grupei Lietuvos SO aktyvistų už pagalbą, paramą ir aktyvų dalyvavimą LSOK veikloje buvo įteikti LSOK padėkos raštai ir specialiai jubiliejaus progai pagaminti atminimo ženkleliai. Jais apdovanoti buvo Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro darbuotojai: direktoriaus pavaduotoja socialinei priežiūrai ir globai Vilgelmina Rastenienė, vyr. socialinė darbuotoja Inga Šarkauskienė ir personalo specialistė Vita Isakė.

LSOK prezidentas Zenonas Misiūnas

2014 M. GRUODIS. ŽIEMOS SPORTO ŠAKŲ ŠVENTĖ – IGNALINOJE

2014 12 sportas2014 m. gruodžio 17 d. Lietuvos Žiemos sporto šakų bazėje, ant dirbtinio sniego, vyko Lietuvos Specialiosios olimpiados (LSOK) žiemos sporto šakų šventė pagal Neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo projektą. Jas organizavo ir vykdė Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro kolektyvas. Čia rungtyniavo slidininkai, sniegbridininkai, pramogavo mėgėjai nusileisti nuo kalniuko rogutėmis ir čiuožynėmis. Įspūdžių visiems buvo labai daug, kadangi šiuo laikotarpiu natūralaus sniego Lietuvoje nėra.
Pagal amžiaus grupes, pajėgumą ir sveikatos būklę sportininkai pasiekė gerų rezultatų, išbandė savo galimybes žiemos sporto šakose. Dalyvavo sportininkai iš Kazlų Rūdos, Zarasų, Molėtų, Ignalinos, Anykščių, Utenos rajonų, Šeduvos ir Kauno miesto.
Slidinėjimo įvairiose distancijose nugalėtojais tapo: Antanina Mikičenko (Kaunas), Robertas Ivanauskas (Molėtai), Aušra Burbulytė (Utena), Jonas Urbanovičius (Utena), Ignas Kvederavičius (Kazlų Rūda), Egidijus Viburys (Zarasai). Sniegbridininkų įvairiose distancijose laimėjo: Raimondas Vaicekauskas (Šeduva), Donatas Norvila (Šeduva), Kasparas Suboč (Utena), Kristina Martinonytė (Utena), Sandra Kvederavičiūtė (Kazlų Rūda), Lina Šumskytė (Utena), Agnė Karpavičiūtė (Kazlų Rūda). Puikiai rungtyniavo ir kiti sportininkai. Tai buvo paskutinės 2014 m. LSOK vykdomos varžybos.

Varžybų vyr. teisėja Inga Šarkauskienė

2014 M. LAPKRITIS. LSOK ŽYMIOS NEGALIOS MOTORINIO AKTYVUMO ŽAIDYNĖS PANEVĖŽYJE

2014 m. lapkričio 13 d. Panevėžio rankinio centre vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados Komiteto žymios negalios motorinio aktyvumo žaidynės, kuriose dalyvavo ir Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro komanda (6 asmenys). Komandos varžėsi estafečių varžybose. Jų metu buvo skatinamos ir užtikrinamas žymios negalios asmenų lygios galimybės aktyviai dalyvauti sportinėje veikloje. Visi komandų nariai draugavo, bendravo, bendradarbiavo ne tik tarpusavyje, bet ir su kitų komandų nariais. Džiugią nuotaiką ir geras emocijas galima buvo stebėti ir Panevėžyje ir grįžus į Uteną.

2014 M. SPALIS. BĖGIMO AKCIJA, SIEKIANT PAREMTI ZAMBIJOS VAIKUS

2014 m. spalio 16 d. specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai dalyvavo solidarumo bėgimo akcijoje, kurią organizavo „Gelbėkit vaikus" organizacija. Dieną prieš bėgimą vyko žaidimai, kurių metu mokiniai susipažino su problemomis, esančiomis Zambijoje, sužinojo apie galimą pagalbą šios šalies vaikams. Pritardami geros valios žmonėms, organizavome bėgimą ir mūsų centre. Už nubėgtą simbolinį kilometrą mokinių susirasti rėmėjai paaukojo po litą. Surinkta suma bus skiriama paremti Zambijos vaikus. O mūsų mokiniai džiaugėsi pačia bėgimo pramoga, kaip pilnateisiai akcijos nariai didžiavosi ant striukių nugarų priklijuotais lipdukais su Gelbėkit vaikus" emblemomis.

2014 M. SPALIS. SPORTUOJAME IR DŽIAUGIAMĖS PASIEKTAIS REZULTATAIS

2015 m. spalio mėn.  socialinės globos skyriaus gyventojai Rūta Tuskenytė, Aušra Burbulytė, Erik Garbul, Aurimas Jasiulionis ir centro Direktorius, kūno kultūros mokytojas – treneris ekspertas Zenonas Misiūnas buvo išvykę į Vilnių. Iškilmingoje aplinkoje, Lietuvos Kūno Kultūros ir Sporto departamentas prie Lietuvos respublikos, generalinis direktorius Edis Urbanavičius, sportininkams ir jų treneriui, už pasiekimus sporte ir aukštus rezultatus Belgijoje, įteikė padėkos raštus. Dar viena kelionė laukia į Prezidentūrą. Sportininkus garbės raštais apdovanos Lietuvos respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tai didžiulis įvertinimas, tiek sportininkų, tiek trenerio, tiek viso Centro kolektyvo. 

Skaityti daugiau

2014 M. RUGSĖJIS. SĖKMINGI UTENIŠKIŲ STARTAI EUROPOS SO VASAROS ŽAIDYNĖSE BELGIJOJE

2014 m. rugsėjo 22 d. iš Europos Specialiosios olimpiados vasaros žaidynių Belgijoje, Antverpene, grįžo Lietuvos SO delegacija, kurią sudarė 33 sportininkai dalyvavę bočios, futbolo, krepšinio, lengvosios atletikos, plaukimo ir stalo teniso sporto šakose.
Lengvosios atletikos rinktinės pagrindą sudarė 4 sportininkai iš Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro ir po 1 sportininką iš Šeduvos gimnazijos ir Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos.

Skaityti daugiau

2014 M. RUGSĖJIS. SPORTININKŲ PALYDĖTUVĖS Į EUROPOS SO VASAROS ŽAIDYNES BELGIJOJE

Paskutinėmis 2014 m. rugpjūčio mėnesio dienomis naujai rekonstruotame ''Utenio'' stadione vyko mokomoji treniruočių stovykla. Joje dalyvavo Lietuvos specialiosios olimpiados lengvosios atletikos rinktinė, kuri rugsėjo 7-22 dienomis dalyvaus Europos SO Vasaros žaidynėse Antverpene Belgijoje. Rinktinės sudėtyje iš šešių lengvaatlečių, keturi Utenos specialiosios mokyklos - daugiafunkcio centro ugdytiniai ir po vieną iš Šeduvos ir Kazlų Rūdos specialiųjų mokyklų. Be lengvaatlečių žaidynėse Belgijoje dalyvaus ir Lietuvos SO krepšinio, futbolo, stalo teniso ir bočios rinktinės. 

Skaityti daugiau

2014 M. LIEPA. SVEIKATINGUMO IR SPORTO STOVYKLA PALANGOJE

2014 m. liepos pradžioje 20 Socialinės globos skyriaus gyventojai ir lydintysdarbuotojai ilsėjosi sveikatinimo stovykloje Palangoje. Čia vyko ir lengvaatlečių pirmoji mokomoji treniruočių stovykla tiems sportininkams, kurie ruošiasi dalyvauti Europos SO vasaros žaidynėse Belgijoje, Antverpene. Su jais treniravosi ir Utenos neįgaliųjų sporto klubo nariai, Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro socialinės globos skyriaus sportininkai. Kita treniruočių stovykla Lietuvos SO lengvosios atletikos rinktinei numatyta vykdyti naujai rekonstruotame Utenos „Utenio“ stadione rugpjūčio pabaigoje, o 2014 m. rugsėjo 7 dieną Lietuvos SO delegacija išvyksta į Belgiją.
Gyvenome nuostabiuose „Megės namuose“. Čia mes atvažiuojame jau antri metai. Šių namų šeimininkai ponai Živilė ir Benjaminas tapo mūsų draugais. Labai graži aplinka, skanus maistas, jaukūs gyvenamieji kambariai – visa tai mus džiugino kone visą savaitę. Oras pasitaikė geras – gal šilumos ir šiek tiek trūko, bet svarbiausia, nelijo. Kopose deginomės, beveik visi išdrįso maudytis jūroje. 

Skaityti daugiau

2014 M. GEGUŽĖ. SPORTO IR SVEIKATINGUMO DIENA

2014 m. gegužės 15 d. centre buvo paskelbta sporto ir sveikatingumo diena. Nuo pat ryto Dienos socialinės priežiūros ir globos ir Socialinės globos skyrių gyventojai ir lankytojai išvyko į Utenos miesto parkus. Tie, kuriems sunkiau įveikti didesnius atstumus, džiaugėsi fontanu Utenio aikštėje, vaikščiojo gražiomis Krašuonos upelio pakrantėmis. Tiek parkuose. Tiek prie Krašuonos upelio visų laukė kvapni arbata, skanėstai. Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai dalyvavo sporto dienos renginyje. Jo metu stipresnieji mokiniai bėgo krosą, žaidė judriuosius žaidimus, rungėsi, kas daugiau pripūs burbulų, vaikščiojo Krašuonos parke. 

Continue Reading

  • 1
  • 2