header5

2014 M. SPALIS. SPORTUOJAME IR DŽIAUGIAMĖS PASIEKTAIS REZULTATAIS

2015 m. spalio mėn.  socialinės globos skyriaus gyventojai Rūta Tuskenytė, Aušra Burbulytė, Erik Garbul, Aurimas Jasiulionis ir centro Direktorius, kūno kultūros mokytojas – treneris ekspertas Zenonas Misiūnas buvo išvykę į Vilnių. Iškilmingoje aplinkoje, Lietuvos Kūno Kultūros ir Sporto departamentas prie Lietuvos respublikos, generalinis direktorius Edis Urbanavičius, sportininkams ir jų treneriui, už pasiekimus sporte ir aukštus rezultatus Belgijoje, įteikė padėkos raštus. Dar viena kelionė laukia į Prezidentūrą. Sportininkus garbės raštais apdovanos Lietuvos respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tai didžiulis įvertinimas, tiek sportininkų, tiek trenerio, tiek viso Centro kolektyvo. 

2014 m. spalio 9 dieną centre vyko sveikatingumo ir žygio diena, skirta Pasaulinei psichikos sveikatos dienai paminėti. Visi aplankėme mūsų miesto gražiuosius parkus. Ugdymo skyriaus mokiniai, kartu su savo mokytojomis, socialiniais pedagogais, mokytojų padėjėjomis, gėrėjosi naujai rekonstruotu Krašuonos parku. Socialinės globos ir Dienos socialinės priežiūros ir globos skyrių gyventojai ir lankytojai buvo nukeliavę toliau, į kitus misto parkus. Į centrą grįžo visi įraudusiais veidais, linksmi, pilni įspūdžių. Mažiukai, vienas kitą pertraukdami pasakojo ką matę, didesnieji santūriai džiaugėsi mūsų miesto grožiu.

O kokia gi išvyka į gamtą be „kareiviškos“ košės? Ja visus pradžiugino mūsų centro virtuvės moterys. Kas gali būti skaniau už košę su karšta arbatžolių arbata? Ir dar nuostabioje centro aplinkoje, kur dar žydi gėlės, kur medžiai pasidabinę rudeniškais apsiaustais, džiugina visų akis ir širdis. Tą pačią dieną mūsų centro sportininkai, kartu su treneriu Zenonu Misiūnu, buvo išvykę į Lietuvos SO rudens kroso varžybas Kazlų Rūdoje. Mūsiškiai ir vėl ant aukščiausios pakylos. 1300 m. distancijoje nenugalimas buvo Aurimas Jasiulionis, 900 m. distancijoje auksą pelnė Rūta Tuskenytė, o Aušra Burbulytė – bronzą 450 m. distancijoje. Du „auksiniai“ bėgikai tai – Erik Garbul ir Kristina Martinonytė. Lina Šumskytė toje pačioje distancijoje liko antra ir parvežė sidabro medalį. Šie rezultatai užtikrino, kad i 2015 m. Pasaulio SO vasaros žaidynes Los Angele (JAV) Lietuvos komandos sudėtyje vyks mūsų centro Socialinės globos skyriaus gyventojai Rūta Tuskenytė ir Aurimas Jasiulionis. Lietuvos delegacijai šiose žaidynėse vadovaus mūsų centro direktorius, Lietuvos Specialiosios Olimpiados prezidentas Zenonas Misiūnas.