2014 M. GEGUŽĖ. SPORTO IR SVEIKATINGUMO DIENA

2014 m. gegužės 15 d. centre buvo paskelbta sporto ir sveikatingumo diena. Nuo pat ryto Dienos socialinės priežiūros ir globos ir Socialinės globos skyrių gyventojai ir lankytojai išvyko į Utenos miesto parkus. Tie, kuriems sunkiau įveikti didesnius atstumus, džiaugėsi fontanu Utenio aikštėje, vaikščiojo gražiomis Krašuonos upelio pakrantėmis. Tiek parkuose. Tiek prie Krašuonos upelio visų laukė kvapni arbata, skanėstai. Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai dalyvavo sporto dienos renginyje. Jo metu stipresnieji mokiniai bėgo krosą, žaidė judriuosius žaidimus, rungėsi, kas daugiau pripūs burbulų, vaikščiojo Krašuonos parke.

Po pietų visi pailsėję ir atgavę jėgas susirinko į sportinių žaidimų popietę. Ją įdomiai ir išradingai organizavo mokytoja Nijolė Navykienė ir kineziterapeutė Odeta Vilčinskaitė. Ir kokių tik rungčių čia nebuvo! Daugiausia emocijų ir džiaugsmo sukėlė virvės traukimas. Visis sporto ir sveikatingumo dienos dalyviai buvo apdovanoti centro direktoriaus padėkos raštais. Šventės pabaigą vainikavo koncertas ir diskoteka. Visis laimingi, pribuvę gryname ore, pasportavę ar tiesiog pasivaikščioję, įgavę naujų jėgų, išsiskirstėme iki kitos sporto šventės. Tą pačią dieną direktorius Zenonas Misiūnas, šį kartą kaip treneris, su centro komanda, kurią sudarė 6 Socialinės globos skyriausgyventojai ir 2 specialiojo skyriaus moksleiviai dalyvavo Lietuvos Specialiosios Olimpiados lengvosios atletikos čempionate Kazlų Rūdoje. Ten jiems sekėsi puikiai – namo parkeliavo su 12 medalių ir 2 taurėmis.