2015 M. GRUODIS. AFRIKIETIŠKI RITMAI „UTENIO“ STADIONE

Baigiantis 2015 metams, gruodžio 16 d., balta sniego danga pasipuošusiame Utenos „Utenio“ stadione vyko LSOK žiemos sporto šventė. Šventės atidarymo metu čia skambėjo nuotaikingi afrikietiško šokio ritmai, kuriuos atliko Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro socialinės globos skyriaus šokių grupė. Aistringas šokis visus pakylėjo rungtyniauti irs siekti gerų rezultatų 200 m., 400 m., 800 m., 1500 m. distancijose ir estafetėse 4x400 m.
Šventėje dalyvavo Kazlų Rūdos, Šeduvos, Utenos specialiųjų mokyklų moksleiviai, Jasiuliškių, Skemų, Vilijampolės ir Utenos socialinės globos namų gyventojai.

img_3094_resize
img_3095_resize
img_3103_resize
img_3108_resize
img_3115_resize
img_3137_resize
img_3140_resize
img_3153_resize
img_3154_resize
img_3155_resize
img_3159_resize
start stop bwd fwd

Įvairiose amžiaus grupėse ir rungtyse nugalėtojais tapo: Karolis Petravičius, Andrius Prozorovas, Deimantė Grakauskaitė, Neda Pabilionytė, Deivydas Žalkauskas, Daiva Sevelevaitė, Paulius Butautas iš Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus. Ričardas Keteris iš Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos ir Arūnas Motiejūnas iš Utenos.  Evelina Medzelaitė, Loreta Juržinskaitė ir Jonas Prokapas iš Skemų socialinės globos namų. Nerijus Steponavičius iš Jasiuliškių socialinės globos namų. Tadas Uknevičius iš Vilijampolės socialinės globos namų. Ir šeimininkai Uteniškiai: Rūta Tuskenytė, Aurimas Jasiulionis, Erik Garbul, Lina Šumskytė, Arūnas Motiejūnas.

Estafetės 4x400 m. rungtyje įvairaus amžiaus grupėse nugalėtojais tapo Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus mišri komanda, Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro vyrų ir moterų komandos.

Šventės nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti LSOK medaliais ir padėkos raštais.