2015 M. SPALIS. SPECIALIOJO UGDYMO SKYRIAUS MOKINIAI DALYVAVO NVO „GELBĖKIT VAIKUS“ ORGANIZUOTOJE „SOLIDARUMO BĖGIMO“AKCIJOJE

2015 m. spalio 21 d. 11.30 val. specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai dalyvavo NVO „Gelbėkit vaikus“ organizuotoje „Solidarumo bėgimo" akcijoje. Mes palaikome šią idėją dėl pagalbos Zambijos vaikams. Vyko bėgimo maratonas ir žaidimai, skirti suteikti mokiniams žinių apie svečias šalis, Zambiją ir jos politinę ir ekonominę padėtį. Veiklas vykdė mokytoja V. Žitkevičienė ir  vyriausioji socialinė pedagogė R. Kardonienė. Galbūt ne visi vaikai suprato esmę ir tikrąją padėtį, bet dauguma jų tikrai pagilino turimas žinias arba jų įgijo, o kiti tiesiog kartu bendravo, žaidė pagal savo gebėjimus.