2015 M. SPALIS. UTENOS SPECIALIOJOJE MOKYKLOJE- DAUGIAFUNKCIAME CENTRE VYKO SPORTO ŠVENTĖ

2015 m. spalio 14 dieną Utenos specialiosios mokyklos - daugiafunkcio centro gyventojai ir mokiniai dalyvavo tradicinėje sporto šventėje. Specialiųjų klasių mokiniai ir gyvenantys centre suaugusieji žaidė futbolą, o lavinamųjų klasių mokiniams ir sunkesnę negalią turintiems dienos socialinės priežiūros ir globos skyriaus lankytojams ir socialinės globos skyriaus gyventojams buvo organizuotos estafetės ir rungtys, pasivaikščiojimas po parkus. Nedalyvaujantieji sportinėse veiklose palaikė komandas padrąsinimo šūksniais. Po rungčių visi vaišinosi šilta arbata, dalijosi įspūdžiais. Komandoms buvo įteikti apdovanojimai - padėkos.