2015 M. VASARIS. ŽIEMOS SPORTO IR SVEIKATINGUMO ŠVENTĖ

2015 m. vasario 6 d. centre vyko žiemos sporto šakų  ir sveikatingumo šventė, kurioje kartu su mūsų centro mokiniais, lankytojais ir gyventojais dalyvavo ir mūsų socialiniai partneriai – Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos gimnazistai. Šventės pradžioje vyko parodomoji slidinėjimo ir bėgimo sniegbačiais programa. Centro gyventojai – pasaulio ir Europos čempionai bei prizininkai Aurimas, Erikas, Aušra, Kristina, Lina ir Artūras demonstravo savo gebėjimus. Vaizdas buvo nuostabus! Reikėjo matyti kaip techniškai, greitai ir gražiai čiuožė mūsų jaunuoliai. Puikiai pasirodė ir moksleiviai – Arūnas ir Mantas. Tai pirmieji jū žingsniai į didįjį sportą, bet tai žingsniai jau tvirti ir daug žadantys. Sportininkus treniruoja centro direktorius, nusipelnęs Lietuvos treneris, Zenonas Misiūnas.
Antroji šventės dalis buvo kupina linksmo klegesio, įspūdžių ir juoko. Ir maži ir dideli nuo kalniuko leidosi rogutėmis. Kam pasisekė nučiuožti, kas išsivoliojo pusnyse.
Šventę vainikavo – „kareiviška košė“ ir vaistažolių arbata. Įraudę, laimingi visi šveitėme mūsų virėjų išvirtą skanią košę, dalinomės įspūdžiais. Žiemos sporto ir sveikatingumo šventės dalyvius direktorius apdovanojo padėkos raštais.