2019 M. SAUSIS. SPECIALIOJO UGDYMO SKYRIAUS MOKINIAI DALYVAVO DĖLIONIŲ DĖLIOJIMO KONKURSE

2019 m. sausio 21 d. d. Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai dalyvavo Dėlionių dėliojimo konkurse. Iš kiekvienos klasės buvo atrinkta po du dėliones geriausiai gebančius dėlioti  mokinius, kurie 1 val. dėliojo 100 detalių dėliones. Kad būtų gera ir jauki atmosfera, grojo relaksacinė muzika. Tai padėjo vaikams  atsipalaiduoti, dirbti be įtampos.

Šis konkursas taip pat buvo organizuotas dar ir todėl, kad mokiniai galėtų įtvirtinti darbo komandoje įgūdžius. Tad pirmąją vietą užėmė Deimantas G. ir Gabija G.; antrąją - Tadas T. ir Žygimantė K.; trečiąją - Vadim ir Gustas Č.

Na, o kiti dar pasimokys dėlioti ir kitais metais, tikime, parodys savo gerus rezultatus.