2019 M. KOVAS. UTENOS SPECIALIOSIOS MOKYKLOS – DAUGIAFUNKCIO CENTRO GYVENTOJAI IR LANKYTOJAI DALYVAVO RENGINYJE „GROŽIS VISIEMS“

2019 m. kovo 14 dieną Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro Dienos socialinės priežiūros ir globos bei Socialinės globos skyrių lankytojams bei gyventojams buvo tikra šventė. Merginos apsilankė Utenos kolegijos Medicinos fakulteto kosmetologijos katedroje. Čia vyko kosmetologijos mokymo centro organizuojamas renginys „Grožis visiems“. Mūsų merginoms buvo padarytas makiažas ir manikiūras. Kokia buvo laimė!

Už suteiktas gražias ir nepamirštamas akimirkas dėkojame dekanei Zitai Zajančkauskienei, vedėjai Vaidai Kerulienei, kosmetologių mokytojoms ir, aišku, studentėms, kurios kruopščiai dirbo su merginomis.

Su vedėja Vaida Keruliene sutarėme, kad kovo 20 d. Centro lankytojus ir gyventojus priims kineziterapeutai. Su nekantrumu laukiame kito susitikimo.