2019 M. KOVAS. SPECIALIOJO UGDYMO SKYRIAUS MOKINIAI VYKO Į PAŽINTINĘ IŠVYKĄ „PAUKŠČIAI“

2019-03-22 d. specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai kartu su socialine pedagoge Rasa ir mokytoja Nijole vyko į pažintinę išvyką "Paukščiai". Molėtų r. Suginčių sen. Padvarnių kaime gyvenantis ir įvairius paukščius laikantis gyventojas, mūsų paprašytas, mielai sutiko parodyti savo augintinius ir papasakoti apie paukščių rūšis, maitinimą, laikymo sąlygas, būdo savybes. Praktinis potyris leido vaikams pagilinti turimas žinias, įgyti naujų. Kad ilgiau išliktų įspūdis, gavome dovanų paukščių (povų, fazanų)  plunksnų, grįžę vaikai piešė matytus paukščius, juos saugantį šunį. Taip pat vyko pokalbis apie tvarkingos, švarios (ekologija) aplinkos įtaką patiems sodybos gyventojams, lankytojams, augintiniams.