2019 M. KOVAS. SPECIALIOJO UGDYMO SKYRIUJE SIAUČIA „GERUMO VIRUSAS“

Utenos vaikų lopšelio – darželio „Voveraitė“ priešmokyklinės grupės ugdytiniai dalyvauja socialinėje akcijoje „Užkrėsk gerumu“.

2019 m. kovo 14 d. kartu su mokytoja Žydrūne ir mokyklos psichologe Daiva šį, pasak socialinės pedagogės Rasos, gerą ir reikalingą „virusą“ atnešė ir pas mus -  Utenos specialiąją mokyklą–daugiafunkcį centrą, specialiojo ugdymo skyrių, kuriame šiuo metu vyksta kovo - sąmoningumo mėnesio veiklos ir renginiai.

Lydimi geros nuotaikos ir gražaus bendravimo, visi kartu vaikai žaidė susipažinimo žaidimus, sportavo, statė „Draugystės bokštą“. Priešmokyklinukai padovanojo mokiniams pačių pagamintus knygų skirtukus. Mokiniai, atsidėkodami, darželio vaikučius pavaišino saldainiais. Buvo susitarta, kad šis vizitas nebus paskutinis.