header5

2019 M. BALANDIS. LR PREZIDENTĖ SVEIKINA 15-OSIOS PASAULIO SPECIALIOSIOS OLIMPIADOS VASAROS ŽAIDYNIŲ SPORTININKUS IR JŲ TRENERIUS.

2019 m. balandžio 3 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pagerbė XV pasaulio specialiosios olimpiados vasaros žaidynių sportininkus ir jų trenerius. Priėmime dalyvavo Lietuvos respublikos Švietimo mokslo ir sporto ministerijos ministras Algirdas Monkevičius ir kancleris Tomas Daukantas

Šalies vadovė pasveikino Lietuvos rinktinę, sėkmingai konkuravusią aukščiausio lygio varžybose Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai).

Į priėmimą Prezidentūroje buvo pakviesti ir Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro sportininkai Aušra Burbulytė ir Arūnas Martinonis, jų treneris Zenonas Misiūnas direktoriaus pavaduotoja socialinei priežiūrai ir globai Vilgelmina Rastenienė, vyr. socialinė darbuotoja Inga Šarkauskienė, socialinė darbuotoja Indrė Pakerytė.

Sportininkams ir jų treneriams buvo įteikti Prezidentės padėkos raštai.

Pasak Prezidentės, olimpiečių laimėjimai rodo, kad turime negailėti jėgų, išdrįsti ir visada pasitikėti savimi. Atkaklus darbas treniruotėse, atkaklumas ir ryžtas varžybose lėmė, kad šiose žaidynėse tiek daug kartų kilo Lietuvos vėliava. Už tai ir sportininkai, ir jų treneriai yra verti didžiausios padėkos.

Šalies vadovė dėkojo visiems už didžiulį darbą bei pastangas garsinant Lietuvos vardą pasaulyje.

Betarpiškas ir nuoširdus Prezidentė bendravimas su neįgaliaisiais sportininkais, jų šeimos nariais visiems paliko šiltus ir gražius įspūdžius.

 

Nuotraukos Robertas Dačkus