header5

2019 M. RUGSĖJIS. UTENOS SPECIALIOSIOS MOKYKLOS – DAUGIAFUNKCIO CENTRO GYVENTOJAI DALYVAVO LIETUVOS SPECIALIOSIOS OLIMPIADOS RUDENS KROSO ČEMPIONATE

Rugsėjo 24 dieną, Kazlų Rūdoje, vyko Lietuvos SO rudens kroso čempionatas į kurį suvažiavo 150 bėgimo mėgėjų iš 20 šalies kolektyvų.

Puikiai čia sekėsi Utenos specialiosios mokyklos daugiafunkcio centro sportininkams.

Lietuvos kroso čempionais  tapo:

500 metrų rungtyje nugalėjo Erikas Garbul ir Kristina Martinonytė, o 1000 metrų nuotolį greičiausiai nubėgo Aušra Burbulytė. 1500 metrų distancijoje čempionu tapo Arūnas Martinonis. Antrąsias vietas, 500 metrų bėgime užėmė Lina Šumskytė ir Artūras Vėžys, o trečioje vietoje čia liko Jonas Urbanovičius ir Kasparas Suboč. Sportininkai už pasiektus rezultatus apdovanoti medaliais.

Bėgikus čempionatui ruošė treneris Zenonas Misiūnas.